feb
28
2014

Články a videá, január – február 2014

2-aktualitydarina1370015345_ChatADMIN: Čo máme nové Darinka na internete okolo liečiteľstva a alternatívnych terapií?

 

 

DARINA: Ďakujem admin, že si mi pripomenul, že mám dať do fóra novinky z internetu. Vyzbierala som pre vás zaujímavé odkazy na články a videá o ľudskom zdraví. Verím, že si niečo prečítate a vyberiete.

 

Aktuálne: 04. 01. 2014

Sladká krv a následky – článok
Sladká krv spôsobuje trpké následky. Zaujal ma tento článok o cukrovke a nakoľko je v dnešnej dobe veľmi rozšíreným a nie ľahkým ochorením, rozhodla som sa ho spropagovať.
 
Aktuálne: 05. 01. 2014
Kurz s anjelmi, liečenie energiami – anjelské energie
Kurz zameraný na energie v nás a okolo nás a ako sa nimi dá liečiť.
 
Aktuálne: 07. 01. 2014
Biorezonančná terapia
Biorezonančná terapia pomáha oslobodiť telo od patologických vplyvov. Telo je schopné aktivácie svojich vlastných regulačných síl. Biorezonancia pozitívne ovplyvňuje biochemické a biofyzikálne deje v bunkách, vzniká zvýšené zásobovanie buniek kyslíkom, zlepšuje sa proces látkovej výmeny a aktivujú sa regeneračné a reparačné mechanizmy.
 
Aktuálne: 09. 01. 2014
Oxygenoterapia – liečba kyslíkom
Oxygenoterapia je liečebná a regeneračná metóda založená na inhalovaní zvýšenej koncentrácie kyslíka. Koncentrácia kyslíka pri inhalovaní je 90 – 95%. Posilňuje imunitný systém, zlepšuje fyzickú a psychickú výkonnosť, regeneráciu po chorobe, prekrvenie tkanív a orgánov.
 
Aktuálne: 09. 01. 2014
Zeleninové šťavy
Stránka venovaná liečeniu chorôb alternatívnymi spôsobmi. Je dôležité začať sa zdravo stravovať aj myslieť.
http://www.liecenie.info/zdrava-vyziva/odstavovanie/zeleninove-stavy/
 
Aktuálne: 10. 01. 2014
Kurz Basic DNA v Bratislave
Na základnom kurze – Basic DNA sa naučíte pomocou techník ThetaHealing® zmeniť nevhodné životné návyky a odstrániť bloky, ktoré Vás obmedzujú vo Vašom živote, aktivovať svoju DNA, otvoriť svoje intuitívne centrá, naučíte sa spájať a pracovať s univerzálnou energiou tvorenia.
 
Aktuálne: 11. 01. 2014
Metodický kurz Taičičikung I. v Bratislave
TAIČIČKUNG I forma je veľmi praktická varianta Taiči šitá na mieru pre každodenné cvičenie. Je nenáročná na priestor a zároveň na zapamätanie si 13 tich esenciálnych pohybov. To umožní v krátkom čase praktikujúcemu spoznať vnútornú štruktúru Taiči a neskôr princípy Taiči.
 
Aktuálne: 13. 01. 2014
Hĺbková bunková terapia vo Zvolene
Hĺbková bunková terapia je liečenie frekvenciou zvuku, ktorý má obrovskú moc. Keď liečivé zvukové vlny prenikajú telom, dochádza v jeho bunkách k vibrácii, ktorá dokáže navrátiť zdravie, posilniť ho a pomôcť mu stať sa  odolnejším voči chorobám.
 
Aktuálne: 05. 02. 2014
Festival zdravia a krásy v Žiline
Výstavy a zaujímavé prednášky s odborníkmi na tému zdravie, krása, relax, ezoterika, diagnostiky zdravia, výživové poradenstvo, masáže, veštenie, numerológia, tarot, pohľad do duše, fotenie aury.
 
Aktuálne: 06. 02. 2014
Festival Inner Winner Slovensko 2014 v Bratislave
Festival vám pomáha klásť si otázky. Správne položená otázka skrýva správnu odpoveď. Šťastie v práci, osobná produktivita, videomarketing, sebakoučovanie, dance coaching, transformácia vnútorných postojov, kreatívne myslenie, umenie improvizácie, nenásilná komunikácia, korporátne bubnovanie, smiechológia.
 
Aktuálne: 09. 02. 2014
Seminár Intenzívna Cesta a Pokročilé nástroje v Bratislave
Seminár Intenzívna Cesta a Pokročilé nástroje v Bratislave s Brandon Bays pre všetkých, ktorí chcú na sebe pracovať, liečiť sa, žiť život v autenticite, pravde a radosti. Na seminári odhalíte a zbavíte sa emocionálnych a fyzických blokov, nasmerujete sa na úspech a zdravý život.
 
Aktuálne: 10. 02. 2014
Kurz maľovania mandál v Bratislave
Na tomto dvojdňovom zážitkovom workshope sa naučíte maľovať liečivé mandaly a vložiť do nich svoje programy pre zdravie, hojnosť, šťastie.
 
Aktuálne: 10. 02. 2014
Kurz Silvovej metódy v Bratislave  a v Košiciach
Pre záujemcov o Silvovu metódu je tu v pripravený harmonogram kurzov Silvovej metódy 1.,2.a 3. stupeň, ale aj harmonogram ostatných kurzov.  
 
Aktuálne: 10. 02. 2014
Kurz Metamorfná technika II. v Bratislave
Metamorfná technika – uvedomenie alebo ako pôsobia zážitky z obdobia od počatia do pôrodu na charakter a postoje človeka v priebehu života, o vlastných možnostiach uvoľnenie blokov.
 
Aktuálne: 11. 02. 2014
Liečivé cvičenie hyperborejcov – článok
Náš svet funguje podľa zákonov vlny, vibrácie, dá sa povedať, že celý vesmír je vibrácia. Vlna života – Liečivé cvičenie hyperborejcov –  zaujal ma tento článok, je fajn spracovaný, sú tam aj ďalšie informácie o tomto cvičení a preto som sa rozhodla ho spropagovať.
 
Aktuálne: 13. 02. 2014
Technika Digging v Bratislave
Tento 1- dňový workshop je pre študentov ThetaHealing ako doplnkový kurz. Naučíte sa, ako sa efektívne pýtať a ako počuť skutočné odpovede. Vďaka tomu budete schopní prehĺbiť svoje vedomosti a zručnosti.
http://www.theta.sk/kurzy/digging-workshop
 
Aktuálne: 14. 02. 2014
Jarný bylinkový seminár v Bratislave
Na seminári sa naučíte, čo má vedieť bylinkár o zbere, sušení a skladovaní liečivých rastlín, ako  vyrábať bylinkové mastičky, oleje a tinktúry.
 
Aktuálne: 15. 02. 2014
Výstavy a medzinárodné stretnutie zberateľov v Bratislave
Stredisko kultúry Bratislava organizuje Medzinárodné stretnutie zberateľov minerálov a skamenelín a drahých kameňov.
 
Aktuálne: 16. 02. 2014
Kurz Reiki I. v Bratislave
Študenti sa naučia základy práce s energiou v hrubých energetických tokoch, energetický rozbor človeka, schopnosť sprostredkovať liečivú energiu sebe a ďalším osobám.
 
Aktuálne: 17. 02. 2014
Seminár Rodinný štrukturogram 1.
Máte problémy so starými vzorcami správania? Sú to programy, ktoré sa ako štafeta odovzdávajú v rodine, alebo medzi kolegami, programy, ktoré nás ťahajú ku dnu. Čo sa s tým dá robiť, je nejaké riešenie? Áno, je tu možnosť – Rodinný štrukturogram – spirituálna metóda – neutralizácia Vašich problémov a programov.
 
Aktuálne: 17. 02. 2014
Kurz Fúzia IA, Fúzia II – 5 elementov v Bratislave
Kurz predstavuje úvod do Vnútornej Alchýmie, pozostáva zo štyroch meditačných formúl, pri ktorých sa pracuje s piatimi elementami nachádzajúcimi sa v človeku. Kurz Fúzia II sa venuje otváraniu stredovej dráhy, opaskovej dráhy a vytvoreniu perly súcitnosti.
 
Aktuálne: 21. 02. 2014
Kurz Kineziotaping v Piešťanoch
Taping je forma páskovania, pri ktorej sa používajú špeciálne lepiace pásky na spevňovanie kĺbov, väzov, šliach a svalov. Sú vhodnejšie ako používanie elastických obväzov, nedráždia pokožku.
 
Aktuálne: 24. 02. 2014
Kurz NajaYoga a gongové zvukové kúpele v Bratislave
NajaYoga je návrat k podstate jógy, upokojenie mysle, oživenie tela. Gongový kúpeľ je automatické ponorenie sa do stavu meditácie, do oceánu zvukov, ktoré nás uzdravujú, prenikajú a regenerujú až na bunečnej úrovni.
http://www.ananda.sk/2014/02/10/2-7-najayoga-a-gongovy-zvukovy-kupel/
 
Aktuálne: 24. 02. 2014
Video – Ajurvédska masáž
A máme tu aj fajn videá o ajurvédskej masáži. Ajurvédska masáž je súčasťou ajurvédskej medicíny, starovekej vedy, ktorá vznikla v Indii. Pokožka vstrebáva výživné a liečivé vlastnosti olejov a dosahuje sa tak rovnováha a výmena medzi mysľou a telom. Táto masáž zmierňuje nespavosť a chronické bolesti hlavy a krku, vyživuje vlasy, zlepšuje sa lymfatický a krvný obeh.
 
 
 
Aktuálne: 24. 02. 2014
Video – joga
Pozývam vás zacvičiť si jogu, ktorú si môžete vychutnať aj doma. Je tu  zostava cvikov, ktorými sa výborne precvičí celé telo. Najlepšie je cvičiť ráno, ale môžeme si dať niektoré cviky aj ako samostatné večerné cvičenie. Dôležité je mať  pomalé, hlboké, pokojné a pravidelné dýchanie a cvičiť iba vtedy, ak máte pocit, že to naozaj zvládnete.
 
 
 
Written by Darina in: Zdravie - aktuality |

Nekomentované »

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL


Leave a Reply

Design: TheBuckmaker.com WordPress Themes

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien