mar
07
2014

Články a videá marec 2014

 3-aktualitydarina1ADMIN: Aké novinky sú na internete v marci okolo liečiteľstva a alternatívnych terapií?

 

 

DARINA: Vyzbierala som pre vás odkazy na články, kurzy, semináre, diskusie a videá o ľudskom zdraví. Verím, že vás niečo zaujme.

 
Aktuálne: 01. 03. 2014
Kurz AROLO I. v Bratislave
Špeciálny systém diagnostiky a liečenia. Študenti sa naučia kódový systém testu, ktorý dokáže určiť presnú príčinu pacientovho problému. Cez inicializáciu účastníci kurzu spoznajú prúd božskej energie liečiteľských Majstrov Atlantídy.
 
Aktuálne: 2.03. 2014
Probiotiká vs. prebiotiká – článok
V črevách máme baktérie asi  1 ½ kg a sú pre naše zdravie mimoriadne dôležité. Črevná mikroflóra je ovplyvňovaná stresom, antibiotikami, či diétami. Ak jete prebiotiká, zvyšujete počet probiotík v hrubom čreve, ktoré vytláčajú patogénne baktérie.
 
Aktuálne: 03.03. 2014
Koloidné striebro a zlatý stafylokok na koži – diskusia
Bolo by to ideálne, niekto má zlatého stafylokoka na koži a iba tak ho natrie koloidným striebrom a je po probléme. Samozrejme, je to individuálne a raz to zaberie a inokedy nie. Daná matka za tie roky vyskúšala kde čo a bude skúšať i ďalej. Keď nemôžu pomôcť lekári, tak je ďalší rozumný krok vyhľadať kvalitných terapeutov a liečiteľov a dať si spraviť inú diagnostiku a skúsiť alternatívnu liečbu. Koloidné striebro je výborná vec – účinný dezinfekčný prostriedok aj pre alergikov.
 
Aktuálne: 04. 03. 2014  
Kurz Qikung v Bratislave
Qikung je starodávne čínske umenie, ktorého cieľom je kultivovanie životnej energie nazývanej čchi. Starí majstri vyvinuli množstvo cvičení, ktoré sú efektívnym spôsobom zlepšenia zdravia a liečenia chorôb.
 
Aktuálne: 04. 03. 2014  
Naše zdravie pod vplyvom Luny – článok
Osobne ma zaujal tento článok a odporúčam prečítať. Priznám sa sama, že som sa bála splnu. Ale som to prekonala a dnes mám na stole okrem bežného kalendára aj lunárny kalendár a na spln sa teším. Pýtala som sa známeho liečiteľa, ktorého tu často menujem, ako je to s ľudským magnetizmon a Mesiacom. Napísal, že treba meditovať na spln a pestovať biomagnetické sily vo svojom tele, ako fungujú magnety, odliv a príliv a magmatické polia Zeme. A nejako tak funguje aj ľudské telo, ale starnutím, chorobami a civilizáciou sa táto schopnosť stráca. Tak na to meditujem a ukladám si o tom videá:
Tu je článok zaoberajúci sa vplyvom luny
Vytlačte si lunárny kalendár na marec
 
Aktuálne: 00. 03. 2014
Jarné liečivé bylinky a prvá očistná kúra – článok
Blíži sa jar a po zime sa nám hlási pečeň a žlčník. Odporúča sa robiť detoxikáciu pečene, ale pekne postupne a pomaly, tak isto upraviť stravu, ktorá pečeň zaťažuje, obmedziť alkohol, čokoládu, kávu, orechy,  mäso, vajcia.
 
Aktuálne: 04.03. 2014
Diskusia o borelióze
Trochu naivne vedená ale to je bežné a normálne. Borelióza je nepríjemné ochorenie a lekári ho vedia diagnostikovať, iba keď je aktívne. Pokiaľ je v kľude, tak akože nie je a potom sa zobúdza a znovu je aktívne. A tak odporúčam aj alternatívne diagnostikovanie liečiteľom. Nie je nikdy jasné, prečo a kedy sa zase zobudí. A často je v mozgu a tam funguje trochu iná imunita ako v tele.
 
Aktuálne: 04.03. 2014
Antikoncepcia a depresia – diskusia
Antikoncepcia je zásah do hormonálnej sústavy ženy. Na trhu je množstvo hormonálnych prípravkov. Treba si ich pozrieť a niektorý si vybrať. Ale ktorý si vybrať? Môžete ísť na to logicky alebo lepšie intuitívne. Dajte si pred seba pohár s vodou a nalaďte si svaly, aby boli živé a pohyblivé. A potom si dajte pred seba napríklad Savo a svaly sa stiahnu a stuhnú. To je test naladenia svalov. Prechádzate zoznam s antikoncepčnými prípravkami a kde sa svaly rozohrejú, tak ten si dám predpísať u lekára. A u ktorého svaly poskočia, ten beriem zaručene. Mám to odskúšané a takto to funguje celkom dobre. Prípadne požiadajte liečiteľa a keď je dobrý, tak vám poradí aj na diaľku, napr. Saša Pueblo. Inak milé baby, zoznam antikoncepčných prípravkov si nájdete tu: http://www.cimax.sk/lieky/antikoncepcia
Diskusiu si môžete prečítať na tejto web stránke:
 
Aktuálne: 5.03.2014
15 najnáročnejších rokov v živote ženy – článok
Prečítala som si článok a je to životná klasika. A ja osobne by som sa pozrela na životné obdobia ženy trochu inak. Prvá zásadná zmena je v 30. roku života. Skončí postupne činnosť asi 1000 enzýmov mladosti. V 40. roku ženy nastupuje klimaktérium a zmena hormonálnej činnosti a to je riadny zásah do života ženy. Potom je tu 50. rok života a prestáva dobre fungovať trávenie a výživa buniek. V 60. roku života začína rýchle odumieranie neurónov a to nie je nič príjemné. A podľa mňa toto sú hlavné problémy, a tak sa treba popozerať po téme gerontológia, veda a možnosti dlhovekosti.
 
Aktuálne: 08. 03. 2014
Kurz Biely medveď – tlaková masáž nohami vo Vrútkach
Biely medveď – hĺbková tlaková masáž nohami sa vykonáva manévrovaním nôh, aplikuje sa na všetky časti tela a tak stimuluje telo na samoliečebné procesy. Masáž pomáha pri svalovom napätí, tonizuje a upevňuje organizmus.
 
Aktuálne: 12. 03. 2014
Kurz Mohendžodáro-tantrajoga pre ženy
Mohendžodáro je posvätné tantrické cvičenie pre ženy, ktoré posilňuje zdravie ženy, rozvádza ženskú sexuálnu energiu do celého tela a  prirodzene uzdravuje a posilňuje.
 
Aktuálne: 13. 01. 2014
Kurz Tantienčikung + Taojin I.
Tantien čikung je základ a jadro všetkých fyzických cvičení v Taojoge. Tantien, ktorý sídli pod pupkom treba fyzicky stále posilňovať a plniť energiou. Budovaním a udržiavaním vnútorného tlaku v abdomene sa dá zabezpečiť cirkuláciu v krvnom, lymfatickom aj energetickom okruhu.
 
Aktuálne: 19. 03. 2014
Seminár BaBANDI – Dotykmi liečiť dušu v Bratislave
BaBandi – ako liečiť dušu dotykmi je stará atlantská metóda ošetrovania, pri ktorej sa používajú rôzne spôsoby dotykov na určité časti tela. Táto metóda nám umožňuje napraviť hlboko siahajúce chybné štruktúry a vzorce správania. Vďaka tejto metód sa uvoľňujú rôzne depresie, duševné blokády, strachy a slúži aj ako vhodný doplnok relaxačných techník a psychoterapií.
 
Aktuálne: 21. – 24. 03. 2014
Kurz: Vákuová banková masáž
Bankovanie je stará metóda, ktorá sa používala po tisícročia hlavne v Číne. Lieči sa prikladaním baniek – sklenených guľovitých nádob. Bankovanie je vhodné pri  únave, neuralgii, reumatizme ako aj pri chronických bolestiach hlavy.
 
Aktuálne: 29. 03. 2014
Seminár o jarnej detoxikácii
Jarný seminár o detoxikácii tela, ale i nepoddajnej mysli, ako sa dá stimulovaním akupresúrnych bodov, cvičením a dýchaním naštartovať proces čistenia organizmu.
http://pavitrayogatherapy.com/prakticky-seminar-o-jarnom-prebudzani-tela/
 
Aktuálne: 27. 02. 2014
Fórum o hematológii – diskusia
Trochu som si toto fórum preklikala a niečo si naštudovala o krvi. Sú tu otázky záujemcov okolo vyšetrenia krvi a aj pôsobenia liekov na alergiu a zrážanlivosť krvi. Pokiaľ máte záujem, tak tam napíšte svoje otázky. Alebo napíšte niekomu inému aj do oblasti alternatívnej medicíny a liečiteľstva.
Written by Darina in: Zdravie - aktuality |

Nekomentované »

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL


Leave a Reply

Design: TheBuckmaker.com WordPress Themes

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien