máj
30
2014

Lekáreň Sašu Puebla: Jadrové mydlo

mydlodarinaNELA: Čítala som o jadrovom mydle ako mimoriadne liečivej veci, nezdá sa mi to, žeby jadrové mydlo niekoho vyliečilo?

 

DARINA: Jadrové mydlo najčastejšie používam na pranie a či je to zázračný liek, tak to sa musím popýtať koho iného ako Sašu Puebla a tak mu ako vždy pošlem mail s prosbou vyjadriť sa k zázračným účinkom mydla.
 
SAŠA PUEBLO: Asi viete Darinka, že sa venujem výskumu dlhovekosti z pohľadu alternatívnej medicíny. A tak sme vešteckými technikami diagnostikovali osoby, ktoré počas svojho života robili niečo s kosťami. Teda buď z nich varili mydlo, alebo vyrezávali gombíky alebo sošky a podobné predmety. A zistili sme, že tukové bunky takýchto ľudí pomáhali ich organizmu lepšie fungovať a bola u nich aj podpora meniť tukové bunky na kmeňové bunky. Tieto kmeňové bunky potom prenikajú do tela k chorým a slabým miestam a pomáhajú ho liečiť. To boli prvé skúsenosti.
 
Pri diagnostikách na diaľku som často zisťoval, že tukové bunky sa môžu chovať mimoriadne deštruktívne voči organizmu a produkovať doslova jedovaté látky. Inokedy sa môžu tukové bunky stať skladiskom odpadových látok, ktoré telo odmieta spracovať v pečeni a cez obličky a tento odpad sa po určitých rokoch môže začať rozpúšťať do tela a to nemusí byť nič príjemné.
 
Ale na druhej strane je možné pozmeniť a modifikovať tukové bunky a tie potom produkujú pre organizmus napríklad hormonálne látky ako je ženský hormón estrogén. Skoro všetky ženy medzi 40. a 50. rokom života strácajú tento hormón a jeho produkcia klesá. A je aj v lekárskych kruhoch známe, že niektoré ženy estrogén nakoniec vyprodukujú za neznámych okolností v prospech organizmu. Tak isto sa dá takto vyprodukovať už chýbajúci hormón štítnej žľazy.
 
V zásade by sa dalo povedať, že v tukových bunkách sa môžu vytvárať škodlivé, ale aj prospešné látky. A tak sme začali rozmýšľať, ako ovládať proces tvorby užitočných látok z tuku. Uvažovali sme o prachu z kostí, len to je problém zohnať a ako aplikovať. Potom niekto navrhol, že skúsme prešetriť používanie jadrového mydla. Veď sa to varí z bravčových a hovädzích kostí. A tak som na diaľku vešteckými technikami testoval osoby, čo podomácky varia mydlo alebo napríklad pracujú v ošipárni a musia sa zbaviť smradu, ktorý im vlezie pod kožu. Výsledky šetrenia mnohých ľudí ukázali, že rozumné umývanie sa obyčajným jadrovým mydlom prospieva tvorbe nových kmeňových buniek v tuku a dobrej zmene tukových buniek na producentov chemických látok potrebných pre telo.
 
Alternatívny výskum pokračoval testami na dobrovoľníkoch a rodinných príslušníkoch a postupne sa dostavovali výborné výsledky. Celková zmena tukových buniek na iné a kmeňové bunky sa podporila ešte bahnom z Mŕtveho mora, soľou z Mŕtveho mora. Je možné použiť aj vodný kameň z kúpeľných prameňov. Ale dobre fungovalo aj bahno a hlina z jaskýň alebo z lomov, kde je odstrel kameniva. Tak isto dobré výsledky podporovalo aj použitie kúpeľnej soli.
 
Tak isto osobne praktizujem túto techniku a potvrdzujem, že si v tuku a v tukových bunkách doslova vyrábam veľké množstvo hormonálnych látok, enzýmov a iných užitočných látok a to už mnoho rokov. Používam osobne aj iné látky ako je tekutá rašelina a jej výťažky.
 
DARINA: Ďakujem za odpoveď, aj mňa samotnú zaujalo, čo ste napísali. A ako je to s výberom jadrového mydla?
 
SAŠA PUEBLO: Na trhu je niekoľko druhov jadrového mydla. Delia sa na hnedé a biele. Ktoré by bolo vhodné pre vás osobne by sme museli zistiť vešteckým výkonom cez vaše svaly. Všeobecne sú vhodnejšie čisté biele jadrové mydlá.
 
DARINA: Môžete sa zaručiť, že jadrové mydlo je skutočne účinný prostriedok k tvorbe kmeňových buniek a k zmene tukových buniek?
 
SAŠA PUEBLO: Dávam osobnú garanciu, že jadrové mydlo je skutočne výborný prostriedok na zmenu tukových buniek na užitočné bunky pre telo a k produkcii kmeňových buniek, ktoré potom putujú do tela. Aj v medicíne a to okolo kozmetiky je už možné vyrobiť z tukových buniek kmeňové bunky.
 
DARINA: Pokiaľ by si chcel niekto u vás zdiagnostikovať stav tukových buniek, je to možné?
 
SAŠA PUEBLO: Pokiaľ ma niekto kontaktuje mailom a požiada o takúto diagnostiku, tak ju rád spravím bezplatne a na diaľku bez osobnej prítomnosti. Stačia iba základne údaje a popis problémov. Kontakt: sasapueblo@meditacia.sk

 

Written by Darina in: Lekáreň Sašu Puebla |

13 komentárov »

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL


Leave a Reply

Design: TheBuckmaker.com WordPress Themes

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien