máj
23
2014

Lekáreň Sašu Puebla: Kokosový olej

kokosdarina1GRÉTA: Mám zdravotné problémy s krvou a konkrétne s krvnou plazmou. Vedeli by ste poradiť, ako to liečiť?

 

 

DARINA:  Ja osobne sa snažím jesť kokosový olej ako prevenciu proti kandidóze v trávení a natieram si ho aj na telo a cítim sa lepšie. Požiadala som Sašu Puebla, či by nám neporadil a tu je jeho odpoveď. 

 

SAŠA PUEBLO: Informácie o kokosovom oleji som získal pozeraním filmu o druhej svetovej vojne medzi Američanmi a Japoncami. Bolo tam veľa zranených a nebolo dosť krvi a krvnej plazmy. A tak si americkí lekári pomohli. Z kokosových orechov dostali kokosovú vodu a tú zvarili a použili rovno do žily ako infúziu. A tak som si povedal, že pozriem hlavne na Wikipédii, čo je to vlastne kokosový olej. A skutočne, chemické zloženie kokosového oleja je silne podobné krvnej plazme, ktorú produkuje pečeň.  
 
Pečeň produkuje bielkovinu albumín a chemický vzorec kokosového oleja je veľmi podobný. Na základe tohto som začal v rámci alternatívneho výskumu skúšať, či sa potvrdí účinok panenského kokosového oleja na zlepšenie krvnej plazmy. Testoval som to na sebe a potom som si to overoval mimozmyslovými technikami. Nasledovali testy na blízkych rodinných príslušníkoch. A potom si to vyskúšali aj ďalší liečiaci sa. Hromadne sa potvrdilo zlepšenie kvality krvi  a nebol to jediný prípad. Boli aj také prípady, kde to trávenie zlikvidovalo, ale prešli sme na liečbu natieraním cez kožu a to fungovalo vždy. Samozrejme, výnimočne sa nájdu jedinci, ktorí sú na tom psychicky mimoriadne zle a ich trávenie zlikviduje akýkoľvek liek a výživový doplnok. Tam je treba dať najprv do poriadku psychiku a lieky potom zaberajú. Pokiaľ je tvorba krvnej plazmy mimoriadne poškodená, tak panenský kokosový olej nemôže byť náhrada za krvnú plazmu. Je tam potrebná lekárska starostlivosť.
 
Neskoršie sme tiež otestovali, ako v tráviacom trakte udržať pod kontrolou kandidózu, čo je potrebná kvasinka pri trávení, ale nesmie sa príliš rozšíriť a nebodaj preniknúť do vnútra organizmu. A tu je ako prevencia každodenné užívanie rafinovaného kokosového oleja za čajovú lyžičku denne. Testy kontrolované vešteckými technikami dopadli dobre.
 
Neskoršie sme začali do panenského kokosového oleja dávať aj rozdrvené výživové doplnky napríklad B komplex a natreli na telo, výborne sa vstrebáva do tela. Tak isto sme množstvom veštecky kontrolovaných testov overili účinnosť takto užitých výživových doplnkov.
 
DARINA: Môžete sa zaručiť svojou osobnosťou, že kokosový olej je skutočne účinný prostriedok pre zlepšenie stavu krvnej plazmy?
 
SAŠA PUEBLO: Teda dávam osobnú garanciu za kokosový olej ako vynikajúci prostriedok na zlepšenie krvnej plazmy, ktorá v krvi transportuje živiny.
 
DARINA: Pokiaľ by si chcel niekto dať u vás zdiagnostikovať stav krvnej plazmy, je to možné?
 
SAŠA PUEBLO: Pokiaľ ma niekto kontaktuje mailom a požiada o takúto diagnostiku, tak ju rád spravím bezplatne a na diaľku bez osobnej prítomnosti. Stačia iba základne údaje a popis problémov. Kontakt:  sasapueblo@meditacia.sk
Written by Darina in: Lekáreň Sašu Puebla |

6 komentárov »

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL


Leave a Reply

Design: TheBuckmaker.com WordPress Themes

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien