feb
07
2014

Urinoterapia a rakovina

3-urinadarina1370015268_support-px-png VERONIKA: Dá sa vlastným močom vyliečiť rakovina?

 

 

DARINA: Je to zložité a tak som požiadala o konzultácie Sašu Puebla, ktorý o tom píše na svojich blogoch a tu je jeho odpoveď:

 

Nedá sa vo svete nájsť dostatok prípadov, ktoré sa pokúsili vyliečiť pitím vlastnej uriny. A tých pár prípadov je dosť nejasných. Vyliečiť rakovinu vlastnou urinou je možné. Ide o osoby, ktoré pijú vlastne všetok svoj denný aj nočný moč. A to popíjajú celé roky a často až 5 rokov. Vlastne za toto obdobie vypijú orientačne 900 litrov vlastného moču a vlastne  dosiahnu otravu celého tela kyselinou močovou a aj to často pomáha zastaviť rakovinové bujnenie. A dané osoby hladujú a pijú hlavne surové šťavy a jedia zeleninu, ovocie pokiaľ možno nie sladké, ale nedozreté. Príjem cukru môže podporovať tvorbu a rast onko buniek.

 

U týchto osôb sa skutočne extréme nadimenzuje celková imunita až do stavu totálnej agresivity bielych krviniek a imunoglobínov. Teda objaví sa po pár mesiacoch neadekvátna imunitná reakcia. A pokiaľ má daná osoba šťastie, tak takáto agresívna imunita s agresívnymi bielymi krvinkami zlikviduje zhubné bunky. No niektoré nádorové ochorenia sú rýchle ako blesk. Liečba sa dá podporiť živicami z borovíc, kortikoidnými mastičkami a mastičkou s jedom hada ploskohlavca.

 

Potiaľto by to bolo celkom sľubné, ale čo s tak divoko imunitou, ktorá sa len veľmi ťažko bude dáva do normálu? Pri takom množstve vypitého moču je telo otrávene kyselinou močovou, je unavené. Otrávené močovinou a so šialene vysokou imunitou, ktorá zabije každého. Teda liečba je možná, ale ako potom vrátiť takto rozbesnenú imunitu, ktorá do radu zabíja aj zdravé bunky?

 

Je veľký hazard robiť takéto liečby bez dozoru lekára a testovaním a riešením akútnych stavov. A minimálne to potrebuje dozor a konzultácie so skúseným terapeutom. Pokiaľ sa takto bude niekto liečiť, tak výhradne na vlastnú zodpovednosť.

 

Keď sa už rozhodnete liečiť vlastným močom, tak to nezačnite myšlienkami, ako to smrdí a aké je to nechutné. Budete si sami škodiť a blokovať ozdravenie. Radšej to blokujte, oklamte sa a myslite na liečivé sily vo vlastnom moči. Fantazírujete a fantazírujte tak dlho ako vládzete až uveríte, že pijete zázračný napoj. A takto nejako treba isť na to. Držím palce a daj vedieť, ako si to zvládol. Tvoja Darinka urinofilka

Written by Darina in: Urinoterapia |

2 komentáre »

  • Zlatka píše:


    Mám priateľku, ktorá ma onkologické ochorenie prsníka a dalo by sa jej pomôcť pitím vlastného moču?

    • Darina píše:


      Na internete sa niečo píše, že sa dá urinou liečiť aj rakovina. A to by bolo asi poriadne hazardérstvo sa takto liečiť. A hlavne sama. Môžeš samozrejme patriť k tvrdým odporcom klasickej medicíny a liečba onko ochorenia je možná, ale treba kontaktovať niekoho, kto s tým má bohaté skúsenosti a nechať si vysvetliť, ako to robiť a čo je s tým spojené. Niekde som čítala, že spojenie liečby vlastnou urinou a hladovanie a pitie štiav z byliniek dobre zaberá. Ale musíš mať na takúto liečbu náturu a veľkú chuť. Počas takejto liečby by bolo dobre byť trvalo pod kontrolou lekárov a neriskovať viacej ako je treba.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL


Leave a Reply

Design: TheBuckmaker.com WordPress Themes

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien